Dokedy sa budú zneužívať financie motoristov na iné účely?

ÚNIA Dopravcov Slovenska – UNAS a Asociácia Žltý Anjel Asistance24 je veľmi znepokojená , ako sa neustále medzi sebou hádajú Minister financií SR a Minister Hospodárstva SR, kde to nikomu neprospieva.

Sme znepokojený , že sa rieši daň z Ruskej ropy a financie sa chcú použiť na iné účely ako je doprava. Máme v katastrofálnom stave cesty , mosty , a cestnú infraštruktúru  za 12rokov profituje na mýte  len spoločnosť SKYTTOL

 a naši poslanci a politici neriešia vôbec tuto problematiku a peniaze z mýta sa nevracajú do infraštruktúry

Doprava prinesie ročne do rozpočtu cca 2 mld. EUR a pýtame sa, kde sú tie financie, keď na opravy všetkých mostov na území SR potrebujeme cca 1 mld. EUR a stále nie sú financie?

Poukazujeme na túto Vládu SR, ktorá už dva roky vládne a nevadí im, že sa neustále rozkráda Mýto a financie sa   snaží vláda zdanovanim dostat od motoristov a dopravcov z cestných dani a umelo zvyšovanie pohonných hmôt 

Financií je dosť, len ju všetci používajú na všetko možné, len nie na cesty . Keď bude tento trend pokračovať, tak naše mosty a cesta do Košíc nebude nikdy hotová.

Prečo musia byť motoristi rukojemníkmi vo vlastnej krajine, kde PHM máme drahú a Vláda SR sa len háda a nič nerobia pre ľudí a motoristov.

Kedy si začne Vláda SR všímať cestnú nákladnú dopravu a na motoristov, ktorý plnia štátny rozpočet. Nesúhlasíme, aby motoristické financie sa použili na čokoľvek ,ako na cesty a pomoci motoristom.

Vyzývame premiéra SR p. Hegera , Ministra dopravy SR, Ministra financií SR a Ministra hospodárstva SR, aby už konečne prestali bojovať medzi sebou a začali niečo robiť pre Slovenských motoristov.

Stanislav Skala – predseda UNAS

Urge Marián – prezident AZAA24

  • https://radioserver.online:9928/radiotruck.mp3
  • Rádio Truck

What's your reaction?
0cool0bad0lol0sad

Add Your Comment

Radio Truck je nezávislá internetová rozhlasová stanica, ktorá prináša informácie pre vodičov a hudbu na cesty.

Nainštaluj si naše aplikácie:

Kontaktné informácie

Radio Truck - O.Z. ICEPO
Staré hory 333
97602 Staré hory
Slovensko
IBAN: SK04 8330 0000 0029 0197 1137
Vklad v CZ Korunách: 2901971137 / 2010

Prispejte a podporte Rádio Truck

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.