V motorizme, tak ako v každej oblasti, pracuje množstvo organizácií, skupín, združení, firiem, atď…, zaoberajúcich sa rôznymi druhmi činností, ktoré pomáhajú, uľahčujú, alebo sú nevyhnutné pre potreby danej skupiny, v našom prípade motoristov.

Rádio Truck sa vrhlo do vôd informačných. Prinášame články pre poučenie aj pobavenie, facebooková stránka rádia Truck sa stala už pravidelnou súčasťou denných informácií z ciest, aj noviniek týkajúcich sa toho, čo zaujíma Slovenských a Českých vodičov profesionálov, ale aj amatérov, či fanúšikov motorizmu. Postupne sa rozrastáme o nové rady sledovateľov a poslucháčov.

Sme presvedčení, že najväčší úžitok pre poslucháčov dokáže priniesť spolupráca so všetkými, ktorí majú podobné, myslím tým motoristické zameranie. Preto nás mimoriadne teší, že sme nadviazali partnerstvo a spoluprácu s profesnými organizáciami, hájacich záujmy vodičov(SÚV) a dopravcov (UNAS), ďalej sekciou BECEP ministerstva dopravy, ktorej prioritou je bezpečnosť na cestách, a tiež spoločnosťou Car Rescue Team, ktorá sa postará o Vaše vozidlo v prípade poruchy, či nehody. Teší nás, že najnovšie partnerstvo sme dohodli so skupinou HAKA, ktorá vyhľadáva predovšetkým odcudzené vozidlá (ale nie len to).
Určite prinesieme aj viac informácií o našich partneroch. Verím, že sa naša spolupráca postupne rozšíri aj o ďalších, ktorí pracujú v prospech nás motoristov.

Všetkým prajem vždy šťastnú cestu, dobrý dojazd do cieľa a príjemné počúvanie.

Milan Sitár, rádio Truck

  • https://radioserver.online:9928/radiotruck.mp3
  • Rádio Truck

What's your reaction?
0cool0bad0lol0sad

Radio Truck je nezávislá internetová rozhlasová stanica, ktorá prináša informácie pre vodičov a hudbu na cesty.

Nainštaluj si naše aplikácie:

Kontaktné informácie

Radio Truck - O.Z. ICEPO
Staré hory 333
97602 Staré hory
Slovensko
IBAN: SK04 8330 0000 0029 0197 1137
Vklad v CZ Korunách: 2901971137 / 2010

Prispejte a podporte Rádio Truck

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.