Hitparáda hitov všetkých čias Slovenskej a Českej produkcie.

Premiéra vždy v pondelok o 19,00h, repríza vo štvrtok o 19,00h na rádiu Truck.

V aktuálnom týždni súťaží 20 skladieb, dve s najmenším počtom hlasov z rebríčka vypadávajú a dve nové sú nasadené. V prípade rovnosti hlasov môže byť počet vypadnutých a nasadených pesničiek aktuálne upravený. V aktuálnom týždni môže byť od jedného interpreta (speváka, skupiny, alebo člena skupiny) hraná len jedna skladba. To znamená, že návrhy na zaradenie nových skladieb od interpretov, ktorí sú už v rebríčku zaradení, sa dostávajú „na čakačku“ a budú zaradené po vypadnutí daného interpreta.

Hlasovanie začína po skončení premiéry a končí nasledujúcu sobotu o 24,00h.

Hlasovať je možné emailom na studio@radiotruck.sk alebo na facebookovej stránke rádia Truck, v tabuľke so súťažnými skladbami pre aktuálny týždeň.  Každý môže hlasovať za jednu skladbu v jednom súťažnom týždni.

Každý hlasujúci môže navrhnúť ďalšiu skladbu do hitparády.

V každom týždni losujeme výhercu vecnej odmeny podľa aktuálnej ponuky od rádia Truck. Do zlosovania sú zaradení všetci hlasujúci v uplynulom týždni hitparády, ďalej všetci, ktorí nasadili novú skladbu, a tiež všetci zdieľajúci aktuálnu facebookovú súťažnú tabuľku SK/CZ hitparády rádia Truck. Celkovo môže mať jeden hlasujúci v aktuálnom zlosovaní 3 hlasy (1xhlasovanie, 1xnasadenie a 1x zdieľanie). Vylosovaným výhercom je výhra oznámená priamo vo vysielaní hitparády, na fb stránke rádia Truck a messengerovou správou (v prípade emailového hlasovania spätným emailom, alebo telefonicky, ak je známe telefónne číslo). Výherca sa musí pre úspešné doručenie výhry spätne prihlásiť a poskytnúť svoje doručovacie údaje, prípadne dohodnúť osobné prevzatie. Výhry nie sú právne vymáhateľné, oprávnenosť výhry posudzuje redakcia rádia Truck.

Za redakciu rádia Truck: Milan Sitár

  • https://radioserver.online:9928/radiotruck.mp3
  • Rádio Truck

What's your reaction?
3cool1bad2lol0sad

Radio Truck je nezávislá internetová rozhlasová stanica, ktorá prináša informácie pre vodičov a hudbu na cesty.

Nainštaluj si naše aplikácie:

Kontaktné informácie

Radio Truck - O.Z. ICEPO
Staré hory 333
97602 Staré hory
Slovensko
IBAN: SK04 8330 0000 0029 0197 1137
Vklad v CZ Korunách: 2901971137 / 2010

Prispejte a podporte Rádio Truck

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.