donation

Práca profesionálneho vodiča je náročná na prípravu, informácie (ktoré musí ovládať), na psychiku, koncentráciu, vyžaduje pozornosť a pevné nervy. Profesionálny vodič – či už kamiónu, autobusu, či dodávky musí ovládať množstvo predpisov, z ktorých Pravidlá cestnej premávky sú len základ, o ostatných bežný vodič neprofesionál nemá ani poňatia. Navyše každá norma sa vyvíja, mení, pribúdajúnové, a náročnosť je vyššiaobzvlášť v medzinárodnej preprave, kde v každom štáte platí iná právna úprava. K tomu neustále sa meniaca dopravná situácia a časový stress pridávajú potrebu získania aktuánych informácií.
Zdalo by sa, že v dobe moderných technológií a informačného pretlaku nemôže byť získanie potrebných a užitočných informácií obzvlášť ťažké, ale prax ukazuje pravý opak.

Podporte Rádio Truck

30€ of 500€ raised
Podporte svoje Rádio Truck. Na chod rádia sú vynaložené nemalé finančné prostriedky a budeme vďačný za akýkoľvek finančný príspevok. Rádio Truck Vám prináša množstvo informácií z domova a zo sveta, dopravný servis, počasie, aktuálne informácie z ciest, spravodajstvo a v neposlednom rade veľa hudby a zábav y na cesty.
  • https://radioserver.online:9928/radiotruck.mp3
  • Rádio Truck

Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: 10€

  • https://radioserver.online:9928/radiotruck.mp3
  • Rádio Truck

Radio Truck je nezávislá internetová rozhlasová stanica, ktorá prináša informácie pre vodičov a hudbu na cesty.

Nainštaluj si naše aplikácie:

Kontaktné informácie

Radio Truck - O.Z. ICEPO
Staré hory 333
97602 Staré hory
Slovensko
IBAN: SK04 8330 0000 0029 0197 1137
Vklad v CZ Korunách: 2901971137 / 2010

Prispejte a podporte Rádio Truck

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.