Včera, v pondelok 16.mája sme v rádiu Truck vylosovali výhercov tohtoročnej akcie Žltá stužka – Dni profesionálnych vodičov, ktorú vyhlásila Slovenská Únia Vodičov ako člen medzinárodnej organizácie UICR. Táto akcia sa koná každoročne ako vyjadrenie vďaky a úcty k náročnej práci profesionálnych vodičov, a tiež na vyjadrenie ich vzájomnej spolupatričnosti.

Rádio Truck sa vďačne pridalo k tejto akcii, a na záver sme v priamom vstupe naživo vylosovali výhercov súťaže, kde účastníci poslali fotografie svojho trucku, auta, či autobusu so symbolickou žltou stužkou. Losovania sa zúčastnil v živom telefonickom vstupe prezident SÚV Ján Mlynár, ktorý aj odštartoval samotné losovanie.

Vďaka patrí všetkým zúčastneným, a všetkým výhercom gratulujeme.

Info SÚV

Aj dnes, tak ako po iné roky si uctíme ťažkú a náročnú prácu

* VODIČA PROFESIONÁLA *

Táto práca si vyžaduje naozaj skutočných chlapov, ktorí bývajú odlúčení hodiny, dni, týždne a mesiace od svojich blízkych, aby zabezpečili chod svojej rodiny. Finančne nie je táto práca veľmi ocenená a mnohí sú donútení pracovať v zahraničných firmách. Preto na znak vďaky a úcty od dnes až do piatku nech na ľavom spätnom zrkadle Vašho trucku, žltá stužka ukáže Vašu jednotu a úctu k Vašej práci a tiež k práci Vašich kolegov, ktorých denne stretáte na diaľniciach a cestách.

radio Truck

  • https://radioserver.online:9928/radiotruck.mp3
  • Rádio Truck

What's your reaction?
0cool0bad0lol0sad

Add Your Comment

Radio Truck je nezávislá internetová rozhlasová stanica, ktorá prináša informácie pre vodičov a hudbu na cesty.

Nainštaluj si naše aplikácie:

Kontaktné informácie

Radio Truck - O.Z. ICEPO
Staré hory 333
97602 Staré hory
Slovensko
IBAN: SK04 8330 0000 0029 0197 1137
Vklad v CZ Korunách: 2901971137 / 2010

Prispejte a podporte Rádio Truck

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.

RadioTruck © 2023. Všetky práva vyhradené.